Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Kazanów - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy

Centrum,Głuszyca(Kazanów + 46 km)

499 000 zł152 m² 3 282,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy 145 m w centrum Głuszycy - gotowy pod aptekę lub inwestycję Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 145 m , położony w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Zarembowicza

Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec,Wrocław(Kazanów + 45 km)

350 550 zł24,66 m² 14 215,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

3 lokale przy lotnisku idealne zarówno pod najem krótkoterminowy, długoterminowy lub usługi Na sprzedaż apartamenty typu studio - możliwość zakupu w pakiecie lub pojedynczo Zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł42,61 m² 19 948,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny, w pełni wykończony lokal 2-pokojowy o powierzchni 42,61 m , położony na 2 piętrze (z 3) nowoczesnego budynku z windą na prestiżowym osiedlu Miasto Marina,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Spacerowa

Lipsko(Kazanów + 19 km)

729 000 zł545 m² 1 337,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Okazja inwestycyjna: przestronny magazyn 545 m w Lipsku | Ul. Spacerowa | Potencjał pod Każdy Biznes! Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojej firmy? A może planujesz bezpieczną lokatę.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Słowackiego

Idalin,Radom(Kazanów + 27 km)

199 000 zł47,30 m² 4 207,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 47,31 m , usytuowany na parterze kamienicy z ok. 1920 roku. Nieruchomość znajduje się przy ul. Słowackiego 127 jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Wrocław

Wrocław(Kazanów + 45 km)

7 500 000 zł824 m² 9 101,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Gotowy lokal dla dystrybutora lub importera samochodów - topowa lokalizacja przy głównej trasie wjazdowej do Wrocławia Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni przystosowany obiekt komercyjny działający.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn z parkingiem Kolnica

Kolnica(Kazanów + 23 km)

940 000 zł800 m² 1 175 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wolnostojący budynek produkcyjny o powierzchni około 800 m2 położony na dwóch działkach o wspólnej powierzchni 5400m2 znajdujący się w Kolnicy, gmina Grodków, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław(Kazanów + 45 km)

5 859 510 zł337,96 m² 17 337,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Podana kwota jest ceną z VAT. Lokal usługowy o powierzchni 337,96 m2 w luksusowej lokalizacji. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Firlej,Radom(Kazanów + 27 km)

1 240 000 zł99,08 m² 12 515 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealnie usytuowana nieruchomość gruntowa dla przyszłych inwestorów, położona jest przy ulicy Warszawskiej. Jeżeli szukacie Państwo działki z zamiarem podjęcia na niej inwestycji, rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

326 000 zł50 m² 6 520 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 50 m, położony przy ul. 11 Listopada, na osiedlu Gołębiów. Opis lokalu:powierzchnia całkowita: 50 m główne pomieszczenie biurowe: 32.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Kazanów

Kazanów,dolnośląskie

1 950 000 zł529 m² 3 686,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W południowo-zachodniej części Polski, w Kazanowie znajduje się obiekt pałacowy z XIX wieku. Historia oraz opis nieruchomości: historia Kazanowa sięga XIII wieku, natomiast pierwsze wzmianki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij